חברות פיתוח וסלילת כבישים, העוסקות בפיתוח ובניית תשתיות לכבישים, כמו גם חברות העוסקות בקירצוף וריבוד כבישים,מחוייבות להעסיק רכב טיאוט בשלבים השונים בביצוע הפרוייקט.הטיאוט נדרש לפני צביעת הכביש, לאחר עבודת המקרצפת, כהכנה לשלבים שונים, וכחלק מהותי משלבי הסיום.לטיאוט הכביש וניקוי התשתית במהלך העבודה, השפעה קריטית על איכות הביצוע הסופית של הפרוייקט.  ללא רכב הטיאוט לא ניתן אישור בשטח להמשך העבודה בפרוייקט.  

כל עבודה בפרוייקט כזה מצריכה חסימת כבישים, ליווי משטרתי, והשקעת משאבים רבים.  כאמור ללא נוכחות של רכב טיאוט - אין אישור להתחלת העבודות, או להמשיך לשלב הבא.

 

 

 

 

המשמעות היא עיכוב בפרוייקט והפסד כספי ניכר.  

מכאן החשיבות למקצועיות ולאחריות של חברת שטאל התמר עבור לקוחותיה.  אנו מודעים להשקעות ולמשאבים של לקוחותינו בפרוייקט ומעניקים שירות אחראי, זמין ומקצועי.

 

חברת שטאל התמר מעניקה שירותי טיאוט כבישים לחברות קבלניות רבות.  אנו פועלים 24 שעות בימה, והשירותים שלנו זמינים לכל אורך הלילה.אנו עובדים באופן שוטף, עם חברות העובדות בפרוייקטים של מ.ע.ץ !

לא אחת אנו נקראים ע"י לקוחותינו, לספק שירות בהתראה קצרה, כולל בשעות הלילה!לחברת שטאל התמר מוניטין מצטבר, של חברה אחראית שמסוגלת לתת פתרונות מקצועיים, איכותיים ומהירים.   אנו מתייחסים ברצינות לכל פנייה ומשקיעים מאמצים ומשאבים כדי לספק פתרונות מידיים ואיכותיים ללקחותינו.

זו הסיבה' מדוע חברות קבלניות רבות בוחרות לעבוד עם חברת שטאל התמר.

סלילת כבישים

 

שטאל התמר אחזקות בע

Translate:​