חברת שטאל התמר הוסמכה על ידי משרד התחבורה, וקיבלה "רישיון יצרן" בהתאם לתקן ישראלי 4331, ובפיקוח של מכון התקנים הישראלי (אגף איכות והסמכה) - לייצור מטאטא כבישים ממוכן, ולבניית מכונות טיאוט כבישים. רכובים על משאיות, העונות לתקן Euro-6. מערכת הפליטה והאגזוז נמצאים לרוב בתחתית מרכב המשאית, וזה בדיוק המקום שנדרש למערכות הטיאוט השונות. במשאיות חדשות, אנו מוסמכים לבצע, מטעם משרד התחבורה ומכון התקנים - את העברת מערכת הפליטה מתחתית הרכב, ולהציבה מחדש, כמערכת זקופה מאחרי תא הנהג.

 

​חברת שטאל התמר עוסקת בשיפוץ ותחזוקה של מכונות מטאטא כביש, כולל כל המכלולים והאביזרים.
שיפוץ מכונות טיאוט כבישים מתבצע במרכז השירות של החברה, וכולל פניאומטיקה, חשמל, שאיבה, מסגרות, וכולל שירותי מכונאות כלליים' למשאית הטיאוט עצמה.

  

 

שדרוג - זה כבר שפור מעבר לחידוש המכלולים עצמם של מטאטא הכביש.  או בפונקציונאליות (פעולות נוספות שניתן לבצע, או שפור מהותי בביצוע), או ביעילות תפעולית (ביצוע אותה פעילות אבל בפחות תשומות של אנרגייה / בלאי ), וכדומה.

 

השידרוג כולל שיפורים טכניים מקוריים, פרי הנסיון והחדשנות של חברת שטאל התמר.

כמו כן, חברת שטאל ביצעה פיתוח עצמאי וחדשני - מערכת ממוחשבת לשליטה ובקרה מרכזית, עם מסך מגע לתפעול בתא הנהג.   

 

 

החידוש או השדרוג, מתוכנן ומבוצע על ידי חברת שטאל התמר, באתר השירות המרכזי של החברה, בהתבסס על הנסיון המקצועי הרב שנצבר בתחום טיאוט הכבישים הממוכן.  רכב טיאוט הכבישים המשודרג/המחודש, מקבל את כל האישורים שלמשרד התחבורה ומכון התקנים.   , עובד בשטח, ומעורר עניין רב בארץ ובעולם.

חידוש ושדרוג מתקני טיאוט

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שטאל התמר אחזקות בע

Translate:​